Mary Poppins: Sihirli Dadı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 314 Görüntülenme

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Mary Poppins: Sihirli Dadı izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı full izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı türkçe dublaj izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı hd izle, Mary Poppins Returns 2018 izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı, 1930 ’larda Londra ’nın Büyük Depresyon döneminde geçiyor. İlk filmin şirin minikleri Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) bundan böyle büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen ’la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane ’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ama acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın peşinde gizemli dadıları Mary Poppins (Blunt) her yerde Banks ’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser cadde lambası yakıcısı Jack ’le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında yetkisiz olan mutluluk ve merak hissini tekrar keşfetmelerine muavin olacaktır. Poppins'in eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil almak üzere renkli ve alışılmadık karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.
Mary Poppins: Sihirli Dadı izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı full izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı türkçe dublaj izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı hd izle, Mary Poppins Returns 2018 izle, Mary Poppins: Sihirli Dadı, 1930 ’larda Londra ’nın Büyük Depresyon döneminde geçiyor. İlk filmin şirin minikleri Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) bundan böyle büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen ’la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane ’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ama acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın peşinde gizemli dadıları Mary Poppins (Blunt) her yerde Banks ’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser cadde lambası yakıcısı Jack ’le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında yetkisiz olan mutluluk ve merak hissini tekrar keşfetmelerine muavin olacaktır. Poppins’in eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil almak üzere renkli ve alışılmadık karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır. sizlere fulldivxm.com farkıyla sunulmuştur

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mary Poppins Returns

  Senaryo:

  David Magee (screenplay by), David Magee (screen story by), Rob Marshall (screen story by), John DeLuca (screen story by), P.L. Travers (based upon the "Mary Poppins" stories by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  www.shirl.club -
  film izle fethiye escort -