Rio 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 268 Görüntülenme

Rio 2

Rio 2 izle, Rio 2 full izle, Rio 2 türkçe dublaj izle, Rio 2 hd izle, Bu senenin en çok beklenen animasyon filmlerinden olan Rio ilk serisinin arkasından ikinci bölümü ile beklentilerin üzerini aşacaktır. Linda ve Tulio tarafınca koruma altına alınan Rio de Janeiro şehrinde mutlu ve huzurlu bir yaşam hakimdi. Fakat Mavili ve üç yavrusunun aldıkları bir haberden sonradan bu şart değişecektir. Amazon ormanların yeni bir keşfe çıkmaya karar veren Linda ve Tulio karşılarına soyları tükenmek üzere olan Makav kuşlarına ait bir iz bulacaklardır. Maceranın başlamasına artık bir zaman kalmıştır. Efsaneye tarafından bu kuşlar karakterlerinin verdiği özelliğe göre hür ve vahşi doğada hayatta kalma mücadelesini öncesinde öğrenmek zorundadır. Bu gaye içerisinde sürülerini bulmak için Amazon ormanlarında tehlikeli ve maceracı bir maksat içerisine gireceklerdir. Kahramanlarımız Amazon ormanlarının engin alanlarına ulaştıklarını yeni bir dünya ile karşılaştıklarının farkına varacaklardır. Mavili, bu durum içerisinde ailesini kaybetme korkusu içerisinde çaba ederken ailenin diğer üyeleri ise vahşi ormanda hayatta kalma mücadelesi verecektir. Bütün bu yaşananların yanı sıra ormanda umulmadık bir insan tehlikesi ile karşılan kahramanlarımız bakalım bu maceradan başarı içerisinde ayrılacak mıdır ? Rio 2 (2014) animasyon filmini neşeyle sunar iyi seyirler.
Rio 2 izle, Rio 2 full izle, Rio 2 türkçe dublaj izle, Rio 2 hd izle, Bu senenin en çok beklenen animasyon filmlerinden olan Rio ilk serisinin arkasından ikinci bölümü ile beklentilerin üzerini aşacaktır. Linda ve Tulio tarafınca koruma altına alınan Rio de Janeiro şehrinde mutlu ve huzurlu bir yaşam hakimdi. Fakat Mavili ve üç yavrusunun aldıkları bir haberden sonradan bu şart değişecektir. Amazon ormanların yeni bir keşfe çıkmaya karar veren Linda ve Tulio karşılarına soyları tükenmek üzere olan Makav kuşlarına ait bir iz bulacaklardır. Maceranın başlamasına artık bir zaman kalmıştır. Efsaneye tarafından bu kuşlar karakterlerinin verdiği özelliğe göre hür ve vahşi doğada hayatta kalma mücadelesini öncesinde öğrenmek zorundadır. Bu gaye içerisinde sürülerini bulmak için Amazon ormanlarında tehlikeli ve maceracı bir maksat içerisine gireceklerdir. Kahramanlarımız Amazon ormanlarının engin alanlarına ulaştıklarını yeni bir dünya ile karşılaştıklarının farkına varacaklardır. Mavili, bu durum içerisinde ailesini kaybetme korkusu içerisinde çaba ederken ailenin diğer üyeleri ise vahşi ormanda hayatta kalma mücadelesi verecektir. Bütün bu yaşananların yanı sıra ormanda umulmadık bir insan tehlikesi ile karşılan kahramanlarımız bakalım bu maceradan başarı içerisinde ayrılacak mıdır ? Rio 2 (2014) animasyon filmini neşeyle sunar iyi seyirler. sizlere fulldivxm.com farkıyla sunulmuştur

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rio 2

  Senaryo:

  Don Rhymer (screenplay), Carlos Kotkin (screenplay), Jenny Bicks (screenplay), Yoni Brenner (screenplay), Carlos Saldanha (story)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle fethiye escort -