Noel Günlükleri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 169 Görüntülenme

Noel Günlükleri

The Christmas Chronicles izle, The Christmas Chronicles full izle, The Christmas Chronicles türkçe dublaj izle, The Christmas Chronicles hd izle, The Christmas Chronicles 2018 izle, The Christmas Chronicle, el altından Noel Baba ’nın kızağına binen iki kardeşin macera batmış yolculuğunu konu ediyor. Bütün çocukların heyecanla beklediği güne az bir zaman kalmıştır. Kate ve ağabeyi Teddy ’nin de en büyük gerçek dışı Noel Baba ’yı görebilmektir. Kardeşler Noel Baba ’yı görmenin yanı sıra onu kameraya çekmeyi planlar. Noel arifesinde Noel Baba ’nın gelişini gözetleyen Kate ve Teddy çaktırmadan kızağa biner. Birçok çocuğun hayalini yaşamış kardeşler epeyce heyecanlıdır. Fakat bu macera batmış gezi çoğu soruna neden olur. Noel Baba ’nın kaza yapmasına niçin olan kardeşler Noel ’i büyük bir tehlikeye atar. Onlar ne yapıp edip her şeyi yoluna koymalı, Noel ’i kurtarmalıdır. Kate ve Teddt, Noel Baba ve vefalı cinleri ile birlikte Noel ’i kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır. Clay Kaytis ’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Noel Baba ’yı Kurt Russell canlandırıyor. Kadrosunda Darby Camp, Judah Lewis, Oliver Hudson, Lamorne Morris, Jonathan Kim gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosunda Matt Lieberman ’ın imzası bulunuyor. Barbara J. McCarthy ’nin görüş yönetmenliğini üstlendiği yapımın müzikleri ise Christophe Beck ’e ait.
The Christmas Chronicles izle, The Christmas Chronicles full izle, The Christmas Chronicles türkçe dublaj izle, The Christmas Chronicles hd izle, The Christmas Chronicles 2018 izle, The Christmas Chronicle, el altından Noel Baba ’nın kızağına binen iki kardeşin macera batmış yolculuğunu konu ediyor. Bütün çocukların heyecanla beklediği güne az bir zaman kalmıştır. Kate ve ağabeyi Teddy ’nin de en büyük gerçek dışı Noel Baba ’yı görebilmektir. Kardeşler Noel Baba ’yı görmenin yanı sıra onu kameraya çekmeyi planlar. Noel arifesinde Noel Baba ’nın gelişini gözetleyen Kate ve Teddy çaktırmadan kızağa biner. Birçok çocuğun hayalini yaşamış kardeşler epeyce heyecanlıdır. Fakat bu macera batmış gezi çoğu soruna neden olur. Noel Baba ’nın kaza yapmasına niçin olan kardeşler Noel ’i büyük bir tehlikeye atar. Onlar ne yapıp edip her şeyi yoluna koymalı, Noel ’i kurtarmalıdır. Kate ve Teddt, Noel Baba ve vefalı cinleri ile birlikte Noel ’i kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır. Clay Kaytis ’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Noel Baba ’yı Kurt Russell canlandırıyor. Kadrosunda Darby Camp, Judah Lewis, Oliver Hudson, Lamorne Morris, Jonathan Kim gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosunda Matt Lieberman ’ın imzası bulunuyor. Barbara J. McCarthy ’nin görüş yönetmenliğini üstlendiği yapımın müzikleri ise Christophe Beck ’e ait. sizlere fulldivxm.com farkıyla sunulmuştur

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Christmas Chronicles: Part Two

  Senaryo:

  Matt Lieberman, Chris Columbus, Matt Lieberman (based on characters created by), David Guggenheim (based on characters created by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle fethiye escort -