Ejder Yuvası
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 128 Görüntülenme

Ejder Yuvası

Ejder Yuvası izle, Ejder Yuvası full izle, Ejder Yuvası türkçe dublaj izle, Ejder Yuvası hd izle, Dragon Nest: Warriors' Dawn izle, Altera ülkesi uzun yıllar boyu insanlar, elfler ve canavarlar arasındaki çekişmeye şahit olmuş, huzurun zorlama sağlandığı topraklardır. Uzun yıllar önce yaşanan savaşın arkasında elfler ve insanlar barışıı muhafaza etme nedeniyle kendi topraklarında yaşamaya başlarlar. Bu uzlaşma atmosferi sürerken bir gün karanlık dağlarda uyuyan kara ejderin uyanışa geçtiğini ve insanlara hücum etmek için ordu yaratmaya başladığı haberini alırlar. Elflerin prensesi Nerwin, muhafızı Liya'yı da yanına alıp yaklaşmakta olan tehlikeyi insanlara duyurmak için insanların yaşadıkları topraklara, birlikte savaşmak için kralın yanına giderler. İnsan topraklarında bir köy olan Carderock bölgesinde yaşayan genç Lambert ise birincil saldırılardan nasibini almıştır. Acilen halk ve elfler baskı birliği yaparak ejderi kendi yuvasında imha etmek zorundadır. Popüler video oyununun sevilen sinema uyarlamasının yönetmenliğini Yuefeng Song üstlenirken senaryosu Terry Izumi'ye aittir.
Ejder Yuvası izle, Ejder Yuvası full izle, Ejder Yuvası türkçe dublaj izle, Ejder Yuvası hd izle, Dragon Nest: Warriors’ Dawn izle, Altera ülkesi uzun yıllar boyu insanlar, elfler ve canavarlar arasındaki çekişmeye şahit olmuş, huzurun zorlama sağlandığı topraklardır. Uzun yıllar önce yaşanan savaşın arkasında elfler ve insanlar barışıı muhafaza etme nedeniyle kendi topraklarında yaşamaya başlarlar. Bu uzlaşma atmosferi sürerken bir gün karanlık dağlarda uyuyan kara ejderin uyanışa geçtiğini ve insanlara hücum etmek için ordu yaratmaya başladığı haberini alırlar. Elflerin prensesi Nerwin, muhafızı Liya’yı da yanına alıp yaklaşmakta olan tehlikeyi insanlara duyurmak için insanların yaşadıkları topraklara, birlikte savaşmak için kralın yanına giderler. İnsan topraklarında bir köy olan Carderock bölgesinde yaşayan genç Lambert ise birincil saldırılardan nasibini almıştır. Acilen halk ve elfler baskı birliği yaparak ejderi kendi yuvasında imha etmek zorundadır. Popüler video oyununun sevilen sinema uyarlamasının yönetmenliğini Yuefeng Song üstlenirken senaryosu Terry Izumi’ye aittir. sizlere fulldivxm.com farkıyla sunulmuştur

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dragon Nest: Warriors' Dawn

  Senaryo:

  Bill Borden (screenplay), Terry Izumi (story), Yuefeng Song (screenplay), Yuefeng Zhong (screenplay), Ran Zhuo (screenplay), Ran Zhuo (story)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle fethiye escort -