AINBO: Spirit of the Amazon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 139 Görüntülenme

AINBO: Spirit of the Amazon

Ainbo izle, Ainbo Spirit of the Amazon izle, Ainbo Spirit of the Amazon full izle, Ainbo Spirit of the Amazon türkçe dublaj izle, Ainbo Spirit of the Amazon altyazılı izle, Ainbo Spirit of the Amazon hd izle, Ainbo Spirit of the Amazon 2021 izle, Candámo, Kabilesi'nin baş ve kıdemli savaşçısıdır ve Zumi Ainbo'nun en iyi arkadaşı olan Şef Huarinka'nın kızıdır. Kendisi bir kraliyet ailesindendir ve Ainbo'nun aksine, doğayla bağlantısı indirimli durumdadır. Amazon yağmur ormanlarında büyütüldükleri için film, Amazon'un oğullarından Amazon yağmur ormanı folklorunun eşsiz bir açıklaması olarak belirtiliyor. Amazon'un en derin ormanı Candámo'da bir kız doğdu ve büyüdü. Amazon'daki en enerjik Asıl Ruh'un, Kaplumbağa Motelo Mama'nın arkasına dayanan keşfedilmemiş bir medeniyette yaşıyor. Diğer bir gün vatanının tehlikede olduğunu öğrenir ve dünyada kendi halkından diğer insanların da olduğunun farkına varması uzun sürmez. Çocukların açgözlülüğüne ve sömürülmesine, ağaç kesimine ve yasadışı madenciliğe karşı cennetini kurtarmak için savaşırken, bu yıkımı ve Amazon'da yaşayan karanlık Yacuruna'nın yakında olacak olan kötülüğünü tersine çevirmek için uğraş etmeye başlar. Bir koruda asılı olan Ainbo, Motelo Mama'yı arar. Şelaleden Amazon'un ruhu çıkar. Ruh ona sadece Ainbo'nun köyü kurtarabileceğini söyler. Bundan daha sonra, arazisini kurtarmak ve fazla geç olmadan halkını kurtarmak için hayvan ruhları Vaca ve Dillo tarafından yönlendirilir. Annesinin ruhunun önderliğinde Ainbo, vatanını düşmanlarının ellerinden geri almaya ve çok geç olmadan halkını kurtarmaya kararlıdır. Topraklarını düşmanlara tahsis etmemeye yeminli olan genç kahramanı hiçbir şeyin durdurmaya gücü yetmeyecektir... hdfilmcehennemi2.co ..
Ainbo izle, Ainbo Spirit of the Amazon izle, Ainbo Spirit of the Amazon full izle, Ainbo Spirit of the Amazon türkçe dublaj izle, Ainbo Spirit of the Amazon altyazılı izle, Ainbo Spirit of the Amazon hd izle, Ainbo Spirit of the Amazon 2021 izle, Candámo, Kabilesi’nin baş ve kıdemli savaşçısıdır ve Zumi Ainbo’nun en iyi arkadaşı olan Şef Huarinka’nın kızıdır. Kendisi bir kraliyet ailesindendir ve Ainbo’nun aksine, doğayla bağlantısı indirimli durumdadır. Amazon yağmur ormanlarında büyütüldükleri için film, Amazon’un oğullarından Amazon yağmur ormanı folklorunun eşsiz bir açıklaması olarak belirtiliyor. Amazon’un en derin ormanı Candámo’da bir kız doğdu ve büyüdü. Amazon’daki en enerjik Asıl Ruh’un, Kaplumbağa Motelo Mama’nın arkasına dayanan keşfedilmemiş bir medeniyette yaşıyor. Diğer bir gün vatanının tehlikede olduğunu öğrenir ve dünyada kendi halkından diğer insanların da olduğunun farkına varması uzun sürmez. Çocukların açgözlülüğüne ve sömürülmesine, ağaç kesimine ve yasadışı madenciliğe karşı cennetini kurtarmak için savaşırken, bu yıkımı ve Amazon’da yaşayan karanlık Yacuruna’nın yakında olacak olan kötülüğünü tersine çevirmek için uğraş etmeye başlar. Bir koruda asılı olan Ainbo, Motelo Mama’yı arar. Şelaleden Amazon’un ruhu çıkar. Ruh ona sadece Ainbo’nun köyü kurtarabileceğini söyler. Bundan daha sonra, arazisini kurtarmak ve fazla geç olmadan halkını kurtarmak için hayvan ruhları Vaca ve Dillo tarafından yönlendirilir. Annesinin ruhunun önderliğinde Ainbo, vatanını düşmanlarının ellerinden geri almaya ve çok geç olmadan halkını kurtarmaya kararlıdır. Topraklarını düşmanlara tahsis etmemeye yeminli olan genç kahramanı hiçbir şeyin durdurmaya gücü yetmeyecektir… hdfilmcehennemi2.co .. sizlere fulldivxm.com farkıyla sunulmuştur

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ainbo

  Senaryo:

  Richard Claus (screenplay), Brian Cleveland (screenplay), Jason Cleveland (screenplay), Larry Wilson (screenplay), Jose Zelada (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle fethiye escort -